לקביעת פגישה התקשרו
04-6082797

  1. דף הבית
  2. /
  3. עורך דין לעסקים

עורך דין לעסקים בחיפה

שנים של נסיון , לקוחות מרוצים , עובדות מדברות בעד עצמן

אתה בעל עסק, מנהל עסק משלך, העסק שלך מתחיל להתפתח, יש לך סחורה, מלאי, נותן שירותים, מתקשר בעסקאות ומתחייב התחייבויות שונות, אנשים מתחייבים אליך, צובר זכויות וחובות כאחד??

שאלות שנראות קלות למי שמנהל עסק, אך הן גדולות להפליא כשבאים לבחון את התוכן שלהן באופן מקצועי.

עסק שרוצה להתפתח לעניות דעתנו חייב להיות מגובה שייעוץ משפטי שוטף ונכון, לצורכי שיגדל עם בסיס אמין וחזק, ובהחלט למניעת התעוררות בעיות שיכולות לגרום לבעיה כלכלית ו/או בדירוג העסק.

 

  • הסכמים מסחריים– על כל עסק לנהל מערך הסכמים שיותאם לו אישית בהתאם לסוג פעילות שהוא עושה. אם זה עם לקוחותיו השונים ואם זה אל מול ספקיו השונים, עם העובדים, עם המנהלים וכו'. ההסכמים נועדים לתת מענה לעת בה מתעוררת מחלוקת ולא לעת בה הכל הולך כשורה. על כן, רק הסכם מפורט שכולל את הפרטים הנכונים ושמתייחס לכלל הסוגיות יכול לתת מענה נכון.
  • ראיה עסקית כוללת – במשרדינו ישנה ראיה עסקית כוללת, המשלבת ידע חשבונאי וכלכלי וניהולי נרחבים במיוחד. הדבר מגבה את התוכן של ההסכמים הנערכים באמצעות משרדינו בראיה עסקית חשובה מאוד שמקדמת את האינטרס של העסק.
  • ייצוג בבתי המשפט/בתי הדין ו/או בכל טריבונל משפטי אחר – במסגרת ההתקשרות העסק שלך יהנה גם מהגנה שוטפת מפני תביעות שיכולות להיות מוגשות כנגדו.
  • סביבה ביטוחית – משרדינו ספק בדיקה לתכנים של הפוליסות שהעסק אמור להפיק לעצמו לצורכי פעילות שוטפת וימליץ על הוספות ו/או גריעות בהתאם לסביבה המשפטית המחייבת סביבה ביטוחית נאותה.
  • תביעות חוב וגביה – במשרדינו יש מחלקת גביה הפועלת אך ורק לצורכי מימוש זכויות לקוחותינו אל מול החייבים שלהם.
  • ייעוץ מניעתי – במסגרת הייעוץ ובהתאם לסוג העסק משרדינו באמצעות הוראות לפעול לפיהן, דוגמת פרסום הודעה על תנאי העסקה לכל עובד, נמזער את החשיפה של העסק לתביעות פוטנציאליות עתידיות, דבר שיאפשר לעסוק לצמוח ולגדל בבטחה.

 

טואול בניית אתרים